Ekologia

 

Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Staramy się sprostać nie tylko gustom, ale także racjonalnym potrzebom przyszłości. Warto odnotować, że nasze myślenie o zrównoważonym wykorzystywaniu zasobów naturalnych przekłada się na konkretne działanie.

W dobie zwiększonej świadomości zachowań proekologicznych, miło nam poinformować, że papier używany do powstawania notesów thINKme posiada certyfikat międzynarodowej, restrykcyjnej organizacji ekologicznej FSC (Forest Stewardship Council A.C.), która promuje odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata i jest reprezentowana przez Przedstawicielstwa w ponad 50 krajach.

FSC jest pierwszym i obecnie najbardziej rozpoznawalnym globalnie systemem certyfikacji lasów i produktów drzewnych, opartym o szereg wymogów, a logo FSC jest znakiem potwierdzającym spełnienie najwyższych światowych standardów odpowiedzialnej gospodarki leśnej, dlatego można je znaleźć na produktach wykonanych w przedsiębiorstwach przemysłu papierniczego, które cyklicznie, pozytywnie przechodzą szereg rygorystycznych mechanizmów kontrolnych.

Tak, jak thINKme.