Notesy reklamowe

Każda firma, która chce zjednać sobie klientów poza szeregiem sprzedażowych aspektów musi dbać również o materiały reklamowe i promocyjne. Nasza oferta może Ci w tym pomóc. Oferujemy rozwiązania, które będą nie tylko spójne z identyfikacją wizualną danego przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim praktyczne.
W świecie zalewanym niskiej jakości nieprzydatnymi artykułami masowej produkcji, dbamy by nasze produkty były atrakcyjną, funkcjonalną i przydatną przez wiele miesięcy alternatywą. Jednym z takich rozwiązań są znakowane notesy reklamowe.
Mimo powszechności smartfonów i wysokiej digitalizacji codziennego życia bardzo wiele osób ceni sobie możliwość sporządzenia odręcznych notatek prywatnych czy biznesowych, prowadzenie dziennika, planera. Notesy reklamowe thINkme doskonale wpasowują się w ten trend.

Czym wyróżniają się nasze notesy reklamowe thINKme?

Przede wszystkim własnym stylem poprzez kilka formatów, różnorodność faktur i kolorów okładki, dodatki typu penholder, wizytownik, gumka, wstążka, obwoluta, co pozwala ściśle dopasować produkt do identyfikacji wizualnej firmy. Możliwość przygotowania zestawów reklamowych np. z dopasowanym pod względem koloru i faktury okładki powerbankiem jest dużym atutem oferty notesów thINKme®.
Notes reklamowy może też być ekologicznym gadżetem poprzez użycie papieru certyfikowanego FSC®, pozyskiwanego ze źródeł zarządzanych zgodnie z polityką odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Świadomość realnego wpływu na losy naszej planety i społeczna odpowiedzialność biznesu to ważna i przynosząca nie tylko finansowe korzyści postawa przedsiębiorstwa.

Najważniejsze jednak jest to, co czyni produkt reklamowym – znakowanie.

Nadruk cyfrowy, sitodruk, tłoczenie czy tłoczenie z folią oraz łączenie tych technik gwarantuje efektowne projekty wykonane z precyzją i finezją. Notesy reklamowe z logo firmy, z nadrukiem lub tłoczeniem stają się elementem kampanii wizerunkowej, upominkiem biznesowym czy prezentem dla pracowników. Ponadto możliwość przygotowania indywidualnej obwoluty z nadrukiem na całej powierzchni wzmocni przekaz reklamowy oraz zabezpieczy notes przed uszkodzeniem.

Co to oznacza w praktyce?

Funkcjonalność oraz wysoką estetykę produktu, która zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Możesz więc mieć pewność, że notesy, które podarujesz innym będą świetną reklamą. Duży wybór notesów reklamowych w różnych formatach i wariantach kolorystycznych, szerokie możliwości znakowania i personalizacji oraz fachowe doradztwo naszej firmy na każdym z etapów realizacji zamówienia to gwarancja zadowolenia odbiorców produktu.

Jeśli więc poszukujesz gadżetów reklamowych, które pozwolą skutecznie zareklamować firmę bez obaw, że po raz kolejny przeznaczysz budżet reklamowy na produkty lądujące w koszu, już dziś zadbaj o to, by materiały promocyjne, a tym samym Twoja oferta wyróżniły się spośród konkurencji.