thINKme

 

Dawno, dawno temu, w słonecznej Italii, pewną grupę ludzi połączyła wspólna wizja tworzenia unikatowych rzeczy. Rzeczy, których praktyczne, codzienne zastosowanie pozwalało się wyróżnić ich użytkownikom. I niosło radość z możliwości obcowania z pięknym przedmiotem, wnoszącym w życie wartości estetyczne.

Zaczęło się od produkcji wyjątkowych długopisów, których design błyskawicznie podbił świat. Na fali tego sukcesu utrzymujemy się do dziś, a nasza aktywność na rynku szeroko pojętych gadżetów reklamowych liczy sobie już kilkadziesiąt lat. I choć docieramy do 70 krajów na całym świecie, wcale nie chcemy zwalniać tempa i osiadać na laurach.

Doświadczenie, pasja tworzenia, wyczulenie na nadchodzące trendy, a także wnikliwa obserwacja potrzeb naszych klientów, każą nam pójść o krok dalej. Zdecydowaliśmy, że chcemy towarzyszyć ludziom w chwilach wartych zapamiętania. W tych fragmentach rzeczywistości, które składają się na sztukę życia. Chcemy być częścią tych momentów, zapewniając odpowiednie tło pod tworzące się sytuacje, myśli i słowa. Chcemy, aby ludzie poczuli, że każdy dzień może być pełen pozytywnej inspiracji, że codziennie możemy uczyć się czegoś nowego i doświadczać dobrych emocji. Namawiamy do zaobserwowania tego i utrwalenia. Odnotowania. Jak doskonałego przepisu, czy recepty na szczęśliwe życie.

Taka idea przyświecała nam, gdy zdecydowaliśmy się na stworzenie marki notesów thINKme. Wyjątkowych w swojej oprawie, formie i stylu. Łączących praktyczne zastosowanie, jakość i indywidualny charakter, zarówno ich użytkowników, jak i samego wykonania. W końcu thINKme to mała rewolucja w myśleniu, lifestylu, noszeniu się. To próba zwiększenia świadomości na temat tego, jak pięknie można kreować swoje życie i jak utrwalać ulotność chwil. Każdy od czasu do czasu może stać się artystą. A jeśli chce wartościowo przeżywać życie – to nawet powinien. Making life art!