Notesy reklamowe thINKme®

Czym wyróżniają się nasze notesy reklamowe thINKme?

Przede wszystkim własnym stylem poprzez kilka formatów, różnorodność faktur i kolorów okładki, dodatki typu penholder, wizytownik, gumka, wstążka, obwoluta, co pozwala ściśle dopasować produkt do identyfikacji wizualnej firmy. Możliwość przygotowania zestawów reklamowych np. z dopasowanym pod względem koloru i faktury okładki powerbankiem jest dużym atutem oferty notesów thINKme®.
Notes reklamowy może też być ekologicznym gadżetem poprzez użycie papieru certyfikowanego FSC®, pozyskiwanego ze źródeł zarządzanych zgodnie z polityką odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Świadomość realnego wpływu na losy naszej planety i społeczna odpowiedzialność biznesu to ważna i przynosząca nie tylko finansowe korzyści postawa przedsiębiorstwa.

Najważniejsze jednak jest to, co czyni produkt reklamowym – znakowanie.

Nadruk cyfrowy, sitodruk, tłoczenie czy tłoczenie z folią oraz łączenie tych technik gwarantuje efektowne projekty wykonane z precyzją i finezją. Notesy reklamowe z logo firmy, z nadrukiem lub tłoczeniem stają się elementem kampanii wizerunkowej, upominkiem biznesowym czy prezentem dla pracowników. Ponadto możliwość przygotowania indywidualnej obwoluty z nadrukiem na całej powierzchni wzmocni przekaz reklamowy oraz zabezpieczy notes przed uszkodzeniem.

Co to oznacza w praktyce?

Funkcjonalność oraz wysoką estetykę produktu, która zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Możesz więc mieć pewność, że notesy, które podarujesz innym będą świetną reklamą. Duży wybór notesów reklamowych w różnych formatach i wariantach kolorystycznych, szerokie możliwości znakowania i personalizacji oraz fachowe doradztwo naszej firmy na każdym z etapów realizacji zamówienia to gwarancja zadowolenia odbiorców produktu.

Wyróżnij się!

Jeśli więc poszukujesz gadżetów reklamowych, które pozwolą skutecznie zareklamować firmę bez obaw, że po raz kolejny przeznaczysz budżet reklamowy na produkty lądujące w koszu, już dziś zadbaj o to, by materiały promocyjne, a tym samym Twoja oferta wyróżniły się spośród konkurencji.

Sprawdź notesy reklamowe premium!

Funky TM21209/..

Notes, miękka dwukolorowa okładka, blok w linie.
szczegóły
Wybierz kolor

Justy TM21210/..

Notes, twarda okładka z elastyczną gumką i uchwytem na długopis, blok w linie lub kratkę.
szczegóły
Wybierz kolor

Franky TM21212/..

Notes, miękka dwukolorowa okładka, blok w linie.
szczegóły
Wybierz kolor
Soft

Silky TM21215/..

Notes, twarda okładka z gumką i uchwytem na długopis, blok w kratkę.
szczegóły
Wybierz kolor

Blacky TM22600/..

Notes, miękka czarna okładka z czarną poziomą gumką, blok w kratkę.
szczegóły

Twizzy TM22602/..

Notes, miękka okładka, dwustronny, blok w linie i kratkę.
szczegóły
Soft

Biggy TM21218/..

Notes, miękka okładka, duży format, blok w kratkę.
szczegóły
Wybierz kolor

Audrey TM21222/..

Notes, miekką okładka, blok w linie.
szczegóły
Wybierz kolor
Soft

Gracy TM21223/..

Notes, miękka okładka z gumką i uchwytem, blok w linie.
szczegóły
Wybierz kolor

Trendi TM21229/..

Notes, miękka czarna okładka z kolorowymi krawędziami i szeroką zakładką.
szczegóły
Wybierz kolor

Combi TM21240/..

Notes, miękka okładka, dwustronny, blok gładki i w kratkę.
szczegóły

thINKme® Making life art..

Pewną grupę ludzi połączyła wspólna wizja tworzenia unikatowych rzeczy, których praktyczne, codzienne zastosowanie pozwalało się wyróżnić ich użytkownikom. 

Zaczęło się od produkcji wyjątkowych długopisów, których design błyskawicznie podbił świat. Na fali tego sukcesu utrzymujemy się do dziś, a nasza aktywność na rynku szeroko pojętych gadżetów reklamowych liczy sobie już kilkadziesiąt lat. I choć docieramy do 70 krajów na całym świecie, wcale nie chcemy zwalniać tempa i osiadać na laurach.

Doświadczenie, pasja tworzenia, wyczulenie na nadchodzące trendy, a także wnikliwa obserwacja potrzeb naszych klientów, każą nam pójść o krok dalej. Zdecydowaliśmy, że chcemy towarzyszyć ludziom w chwilach wartych zapamiętania. W tych fragmentach rzeczywistości, które składają się na sztukę życia. Chcemy być częścią tych momentów, zapewniając odpowiednie tło pod tworzące się sytuacje, myśli i słowa. Chcemy, aby ludzie poczuli, że każdy dzień może być pełen pozytywnej inspiracji, że codziennie możemy uczyć się czegoś nowego i doświadczać dobrych emocji. Namawiamy do zaobserwowania tego i utrwalenia. Odnotowania. Jak doskonałego przepisu, czy recepty na szczęśliwe życie.

Taka idea przyświecała nam, gdy zdecydowaliśmy się na stworzenie marki notesów thINKme. Wyjątkowych w swojej oprawie, formie i stylu. Łączących praktyczne zastosowanie, jakość i indywidualny charakter, zarówno ich użytkowników, jak i samego wykonania. W końcu thINKme to mała rewolucja w myśleniu, lifestylu, noszeniu się. To próba zwiększenia świadomości na temat tego, jak pięknie można kreować swoje życie i jak utrwalać ulotność chwil. Każdy od czasu do czasu może stać się artystą. A jeśli chce wartościowo przeżywać życie – to nawet powinien. Making life art!

Partnerzy