Usługi

Szeroki wachlarz realizowanych przez nas usług zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

TŁOCZENIE

To nasza najbardziej popularna i najczęściej wykonywana usługa. Wymagany kształt uzyskujemy w procesie technologicznym przeprowadzanym na gorąco tzw. termo efekt. Tłoczenie jest możliwe na pełnej powierzchni notesu i dostępne na każdym produkcie w ofercie. Tłoczenie jest subtelnym sposobem by promować swoją markę.

     

 

NADRUK CYFROWY

Zastosowanie druku cyfrowego daje nam nieograniczone możliwości w zakresie projektu. Możemy drukować na kolorach jasnych jak i na czarnych z zastosowaniem białej farby jako poddruk. Wydruk charakteryzuje się dużą miękkości jak i fotorealistyczną jakością. Druk cyfrowy jest idealnym typem druku dla zdjęć i motywów kolorowych o wielu barwach i ich wzajemnym przenikaniu się.

     

 

SITODRUK

To jedna z najczęściej stosowanych technik drukowania do jedno- i wielokolorowego znakowania notesów oraz innych gadżetów reklamowych. Uniwersalność, trwałość i nasycenie barw to tylko kilka z wielu zalet tej metody znakowania.

     

 

SITOTRANSFER

Idealne połącznie trwałości, barwności i efektywności farb sitodrukowych z ogromnymi możliwościami aplikacji termicznej. Metoda polegająca na wykonaniu nadruku na arkuszu papieru metodą sitodruku a następnie przeniesieniu go na produkt za pomocą prasy. Metoda sprawdzająca się przy dużych nakładach. 

     

 

FOLIA KOLOROWA

Tłoczenie folią tworzy niesamowity efekt! Uszlachetniane dzięki kolorom złotemu i  srebrnemu Kolorowa folia z logo sprawiają, że notes wyróżnia się i dodaje odrobinę luksusu. Dzięki wielokolorowym możliwościom można doskonale dostosować kolory do własnego brandu.

     

 

WKLEJKA

Potrzeba więcej miejsca na Twoją reklamę? Treść umieszczona na sprytnie wklejonych wewnątrz notesu stronach przyciągnie uwagę i szybko zapadnie w pamięć. Do dyspozycji dwie lub cztery strony wklejki z indywidualnym projektem klienta. 

     

 

OBWOLUTA

Indywidualne opakowanie kartonowe pełni podwójną funkcję. Zabezpiecza notes oraz uatrakcyjnia jego wygląd. Cała powierzchnia okładki do dyspozycji pod indywidualny projekt. Mogą być plastikowe lub z folii termokurczliwej dla notesów. Dla poweboxów standardowe białe lub w pełni personalizowane.