Zestawy reklamowe PowerBox

Każdy właściciel firmy wie, jak ważne jest zaangażowanie klientów, dbanie o relacje z nimi oraz przeprowadzanie interesujących działań marketingowych. Rozwiązania, które pozwolą połączyć tych kilka priorytetów są na wagę złota. Stawiając na oferowane przez nas zestawy reklamowe w opakowaniu, masz pewność trafionego wyboru i możliwość dopasowania zestawu do własnych oczekiwań. 
PowerBox, jako zestaw reklamowy w opakowaniu, doskonale sprawdza się jako gadżet reklamowy, upominek biznesowy dla stałych partnerów lub zapadający w pamięć prezent powitalny dla nowego klienta.

Co znajdziesz w zestawach reklamowych naszej firmy?

Najpopularniejsze gadżety reklamowe: długopis, notes i powerbank umieszczone w kartonowym pudełku PowerBox w kolorze białym lub czarnym. Dzięki szerokiej ofercie długopisów plastikowych Lecce Pen oraz metalowych B1, notesów reklamowych thINKme i dopasowanych do nich kształtem, kolorem i fakturą okładki PowerBanków można stworzyć zestaw perfekcyjnie odpowiadający identyfikacji wizualnej firmy. Jednocześnie będzie również w pełni dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Duża powierzchnia znakowania notesu reklamowego oraz obwoluty opakowania, zmieszczą nie tylko logo, ale również rozbudowaną grafikę i sporo niezbędnych informacji. Dodatkowo możliwość połączenia kilku technik znakowania oraz dobór właściwych produktów może nadać zestawowi odpowiedni charakter w zależności od potrzeb: od biznesowego, klasycznego, poprzez nowoczesny, designerskiego po ekskluzywny. Otrzymanie takiego podarunku wywoła w potencjalnych i stałych klientach pozytywne reakcje, a wielu z nich skorzysta z niego przez dłuższy okres czasu, dzięki czemu z pewnością zapamiętają markę i firmę,

Zestawy reklamowe w opakowaniu PowerBox, które oferujemy, mogą stać się idealnym prezentem biznesowym lub gadżetem reklamowych budując świadomość marki i gwarantując powrót klienta w przyszłości. Jeśli więc zastanawiasz się w jaki sposób zachęcić swoich klientów do ponownego skorzystania z twojej oferty, chcesz przekonać nowe osoby, że twoja firma ma warte uwagi propozycje, zamierzasz zorganizować event, konkurs lub zwyczajnie wręczyć komuś firmowe podarunki - skontaktuj się z nami. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie tworzenia wyjątkowego zestawu reklamowego w opakowaniu PowerBox.